Změna velikosti písma

Horní menu

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
1 2 3 4 5 6
Ukliďme Česko, ukliďme si obce
Společná akce - Ukliďme Česko, ukliďme si obce
7
8
Omezení Pošty/dočasná změna duben
9 10 11
Pozvánka na 14.zasedání zastupitelstva obce
12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4
Pravidelné očkování psů
5

Fulltextové vyhledávání

Počasí

Pondělí Oblačno 16/11 °C
Úterý Zataženo 12/7 °C
Středa Skoro jasno 9/5 °C
Čtvrtek Polojasno 9/3 °C

Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Aktuality > Ukliďme Česko, ukliďme si naší obec

Ukliďme Česko, ukliďme si naší obecSobota 1. dubna, den pro úklid naší obce

Milí spoluobčané, maminky, tatínci a kamarádi, začalo jaro a všechny nás to táhne ven do přírody. A protože chceme, aby i naše obec a její okolí vypadly hezky, tak jsme se i letos zapojili do populární a užitečné akce UKLIĎME ČESKO. Věříme, že vám není lhostejné, v jakém prostředí žijeme a kde si hrají naše děti. Pojďme tedy společně uklidit naši obec a její okolí. Jde o nenáročnou práci, která je vhodná úplně pro všechny a bude skvělé, pokud se zapojí celé rodiny, protože to má asi největší přínos pro život komunity v naší vesnici. Hlavně těm malým a mladším to moc pomůže při formování jejich postojů k blízkému okolí a jejich rodné vísce. Musí si uvědomit, že čisto tu není samo od sebe, a že o to, aby se jim tu hezky žilo, se musí sami aktivně přičinit.

Sraz všech dobrovolníků budev SOBOTU 1. DUBNA 2023 V 9:00 HODIN U ZÁKLADNÍ ŠKOLY. 

Tady se rozdělíme na skupinky, domluvíme si úseky, rozdáme pytle a rukavice a sdělíme si organizační pokyny. Pak už si půjdeme každý svou cestou. Pokud vás tato pozvánka oslovila, moc rádi vás uvidíme.

V 8:30 hod vyjedou i dobrovolní hasiči,aby sesbírali staré železo!