Změna velikosti písma

Horní menu

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
27 28 29 30 1 2 3
Adventní koncert
Adventní koncert
Adventního koncert v kostele sv.Matouše
4
Svoz odpadu
5 6 7 8 9
Rozsvícení vánočního stromu
10
11 12 13 14 15 16 17
18
Svoz odpadu
19 20 21 22 23 24
25 26 27 28
Obec zve do divadla
29 30
Vánoční turnaj dvojic v badmintonu
31

Fulltextové vyhledávání

Počasí

Středa Zataženo 2/-3 °C
Čtvrtek Zataženo 2/-3 °C
Pátek Zataženo 0/-6 °C
Sobota Polojasno 2/-2 °C

Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Aktuality > Ukliďme Česko, ukliďme si naší obec

Ukliďme Česko, ukliďme si naší obecSobota 1. dubna, den pro úklid naší obce

Milí spoluobčané, maminky, tatínci a kamarádi, začalo jaro a všechny nás to táhne ven do přírody. A protože chceme, aby i naše obec a její okolí vypadly hezky, tak jsme se i letos zapojili do populární a užitečné akce UKLIĎME ČESKO. Věříme, že vám není lhostejné, v jakém prostředí žijeme a kde si hrají naše děti. Pojďme tedy společně uklidit naši obec a její okolí. Jde o nenáročnou práci, která je vhodná úplně pro všechny a bude skvělé, pokud se zapojí celé rodiny, protože to má asi největší přínos pro život komunity v naší vesnici. Hlavně těm malým a mladším to moc pomůže při formování jejich postojů k blízkému okolí a jejich rodné vísce. Musí si uvědomit, že čisto tu není samo od sebe, a že o to, aby se jim tu hezky žilo, se musí sami aktivně přičinit.

Sraz všech dobrovolníků budev SOBOTU 1. DUBNA 2023 V 9:00 HODIN U ZÁKLADNÍ ŠKOLY. 

Tady se rozdělíme na skupinky, domluvíme si úseky, rozdáme pytle a rukavice a sdělíme si organizační pokyny. Pak už si půjdeme každý svou cestou. Pokud vás tato pozvánka oslovila, moc rádi vás uvidíme.

V 8:30 hod vyjedou i dobrovolní hasiči,aby sesbírali staré železo!