Drobečková navigace

Úvodní stránka > Aktuality

Aktuality


SDH Střítež zve na vinný košt s hudeckou muzikou

košt2017.jpg

 Výsledky voleb do Parlamentu ČR 2017 ve Stříteži nad Ludinou

volby 2017.jpg

UložitSběr velkoobjemových a nebezpečných odpadů

Datum konání: 19. 10. 2017

Plakát NO2017.jpg

 Albert hypermarket v Hranicích hledá zaměstnance

SKM_4050170922094400.pdfÚDRŽBA VODOVODNÍHO ŘADU

Dobrý den,

oznamujeme Vám, že ve 39. týdnu 2017 proběhne plánovaná údržba vodárenských zařízení v Olšovci, Stříteži nad Ludinou a Uhřínově. V rámci této kontroly se provede odzkoušení šoupátek, hydrantů, odposlech vodovodních přípojek, označení vodovodních poklopů, odkalení rozvodných řadů a koncových větví vodovodu. Po dobu provádění údržby vodárenského zařízení nebude přerušena dodávka pitné vody odběratelům. Žádám pracovníky MěÚ, OÚ a OsV o vyhlášení této informace pro občany místním rozhlasem a nebo ji umístit na webovou stránku obce.

 

*     Pracovník zodpovědný za provedení těchto prací je – mistr PVH II. p. Pelíšek Bohumil, mobil 602 584 339, e-mail: pelisek@vakpr.cz.

 Svatováclavský výšlap

Výšlap na Radhošť.jpgProgram střítežských hodů

pozv.jpg

 Nábor nových policistů k Policii ČR

Náborový leták2.jpg

 Zaměřování polohy tras distribuční soustavy nízkého napětí

Společnost MDP GEO s.r.o. bude v následujících dvou týdnech provádět na území naší obce vytyčení podzemního vedení elektrického vedení nízkého napětí a následně bude provádět geodetické zaměřovaní. Zpřesňování polohy nízkého napětí probíhá pod záštitou společnosti ČEZ Distribuce, a.s.

Společnosti MDP GEO při výkonu činností přísluší veškerá práva, která dle energetického zákona a za zákonem stanovených podmínek svědčí provozovateli distribuční soustavy, tj. oprávněnému vstupu a vjezdu na cizí nemovitosti, v souvislosti se zřizováním, obnovou, a provozováním distribuční soustavy energetické společnosti.

Více informací se můžete dozvědět na webových stránkách www.mdpgeo.cz.Cyklovýlet 2017

cyklovýlet2017.jpg

 
Vyhledat v textu

19. 5. Ivo

Zítra: Zbyšek
Meteoradar

Návštěvnost stránek

200408